Niestety nie zawsze sprawy w naszym życiu układają się po naszej myśli, często komplikując się do tego stopnia, że potrzebujmy pomocy innych osób, w tym również porady i pomocy prawniczej. W takich sytuacjach trzeba zdać się na wysokiej klasy profesjonalistów, którzy w trudnym dla nas momencie rzetelnie pomogą nam rozwiązać problem.

Sytuacje w życiu potrafią negatywnie zaskakiwać zarówno w sferze prywatnej jak i zawodowej. Tymczasem gąszcz przepisów prawnych i ich skomplikowanie sprawia, że każdemu łatwo się w tym pogubić. Dlatego z pomocy czy porady prawnej należy skorzystać już wówczas, gdy zamierzamy dokonać czynności wymagającej wiedzy prawniczej (np. zawrzeć umowę najmu czy zakupu nieruchomości, samochodu, itp), byśmy dokładnie wiedzieli jakie są prawa i obowiązki nasze i naszego kontrahenta. Negatywnych konsekwencji  czasami można by uniknąć, gdyby odpowiednio wcześnie skorzystało się z profesjonalnej pomocy prawnej. Tym bardziej w kryzysowych sytuacjach warto mieć wsparcie i pomoc ze strony profesjonalnej kancelarii prawnej, która odpowiednio doradzi lub skutecznie poprowadzi nasze sprawy, tak aby ich finał był dla nas możliwie jak najlepszy. Jedną z nich jest kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Agnieszkę Sumińską, znajdująca się w Płocku.

Sprawy prywatne i firmowe

Kancelaria adwokacka Agnieszki Sumińskiej oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Specjalizuje się  w wielu dziedzinach prawa, w tym m.in. w prawie cywilnym, gospodarczym, spadkowym, rodzinnym, budowlanym, transportowym, i innych. Kancelaria adwokacka Agnieszki Sumińskiej z Płocka oferuje szeroką obsługę prawną firm, doradzając w zakresie spraw związanych z działalnością gospodarczą, prowadząc sprawy dotyczące umów czy odszkodowań oraz sprawy z zakresu prawa pracy. Ponadto kancelaria prowadzi na bieżąco doradztwo prawne dla firm, a w tym analizę lub sporządzanie projektów umów, spraw związanych z przekształceniami spółek bądź wpisów do KRS a także prowadzi postępowania windykacyjne wobec dłużników. Co ważne, kancelaria Agnieszki Sumińskiej z Płocka oferuje również pomoc prawną w języku angielskim. Osoby fizyczne mogą liczyć na pomoc prawną w szczególności w zakresie spraw cywilnych (w tym odszkodowawczych, zniesienia współwłasności, dotyczących umów, itd.), rodzinnych (rozwody, alimenty, opieka lub kontakty z dziećmi, podziały majątku), spadkowych (przyjęcie lub odrzucenie spadku, dział spadku itp.), prawa pracy  oraz szeregu innych spraw.

Porada online

Podążając za duchem czasu, Kancelaria adwokacka Agnieszki Sumińskiej z Płocka oferuje swoim klientom możliwość uzyskania porady prawnej za pośrednictwem internetu, W takim przypadku, bez potrzeby wychodzenia z domu, kancelaria udzieli porady prawnej w trakcie korespondencji email. Tego typu rozwiązanie umożliwia uzyskanie przez klientów m.in. opinii prawnych, projektów umów lub pism bez potrzeby wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazd do kancelarii. To bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie w przypadku drobnych spraw, dzięki któremu oszczędzamy cenny czas i stres do załatwienia drobnym problemów prawnych. Poszukując zatem profesjonalnej  kancelarii prawnej, czy to do obsługi spraw naszej firmy, czy to w celach prywatnych, można zdać się na  Kancelarię Adwokacką Agnieszki Sumińskiej z Płocka.